BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 5005362
*
nr 500 5362
Bordslampor
1 par, keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 17:13:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/12 15:21:21
1
300 kr
10/12 16:52:38
2
150 kr
10/12 16:53:21
2
250 kr
10/12 16:54:10
2
Vinnande bud
- Tema
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
nr 500 5362
Bordslampor
1 par, keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/12 15:21:21 | 1 | 300 kr |
10/12 16:52:38 | 2 | 150 kr |
10/12 16:53:21 | 2 | 250 kr |
10/12 16:54:10 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26